Політика повернення коштів

Noaukraine.com повертає кошти за Товари, якщо вони мають дефекти або не відповідають опису. Покупець також має право зв’язатися безпосередньо з Продавцем, щодо запиту на повернення коштів.
1. Покупці можуть обміняти товар належної якості на аналогічний товар. Обмін товару проводиться протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Відсутність у Вас документу, що підтверджує оплату не позбавляє Вас можливості обміняти товар.

2. Причиною повернення коштів, витрачених під час придбання товару, може бути непереборна проблема у роботі цього товару, чи невідповідність заявленого функціоналу наявному.

3. Якщо покупець цифрового товару заявляє про його непрацездатність, служба підтримки може вимагати переконатися в цьому, запитавши відео-, фотопідтвердження, або віддалений доступ до комп’ютера, на якому здійснено встановлення придбаного цифрового товару.

4. Якщо є якісь сумніви чи питання, то не соромтеся ділитися ними перед покупкою, для цього на нашому сайті є форма зворотного зв’язку, за якою можна зв’язатися з нами або написавши нам на пошту [email protected].

Кошик